• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наша гордість

Наша гордість

В 2008 році НВК занесений до обласного каталогу передового педагогічного досвіду за розробку «Роль науково – методичної проблеми у навчально – виховному процесі».

Профспілкова організація НВК в 2008 році посіла ІІ місце в обласному огляді – конкурсі первинних профспілкових організацій.

Навчальний заклад посів ІІ місце в районному конкурсі проектів «Школа від витоків до сьогодення»

Подали матеріали на конкурс на кращу серію цифрових ресурсів: Литвиненко Н.О, Панасенко Л.I, Литвиненко В.І. підготували роботу «Повторення і систематизація вивченого матеріалу з геометрії для учнів 8 класу», Потапова A.M. - «Множення чисел, що закінчуються нулями» - математика, 4 клас.

Педагогічні працівники закладу брали участь в інтернет - конференціях та семінарах : вчителька хімії та біології Рудянчук Р.В. представила роботу «Підвищення ефективності проведення практичних робіт з предметів природничо-математичного циклу», вчителі математики Литвиненко Н.О, Панасенко Л.І., Литвиненко В.І. представили роботу «Підвищення ефективності проведення практичних робіт з математики».

У 2012 - 2013 навчальному році:

Учні НВК брали участь в II етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. За результатами участі показали такі результати:

 1. трудове навчання: Іваненко А. - (11 клас)-2 місце, Колюка К. - (9 клас)-1 місце;
 2. математика: Литвиненко А.- ( 6 клас) -1 місце, Панасенко О.- ( 7 клас)-2
 3. місце, Безуглий О.-( 11 клас)-3 місце;
 4. біологія: Бондар В. -( 8 клас) -1 місце,
 5. англійська мова: Потапова Д. - (9 клас) - 2місце,
 6. німецька мова: Толкус Ю. - ( 9 клас) -1 місце,
 7. правознавство: Толкус Ю. -(9 клас) - 2 місце;
 8. конкурс ім. П.Яцика: Шестакова В. (4 клас)-2 місце.

Два учні закладу були учасниками конкурсу-захисту наукових робіт МАН: учениця 9 класу Потапова Д. працювала в секції « Всесвітня історія» - 4 місце, учень 11 класу Безуглий О. працював у секції «Комп'ютерний дизайн», ці учні нагороджені Дипломами департаменту освіти і науки Черкаської ОДА.

З підсумками участі в предметних олімпіадах навчальний заклад посів четверте місце серед навчальних закладів району.

Взяли участь в математичному конкурсі «Кенгуру», конкурсі з української мови «Патріот», конкурсі ім. Т. Шевченка, конкурсі з історії «Кришталева сова», фізичному конкурсі «Левеня», конкурсі, оголошеному спілкою ветеранів Афганістану «І вічна біль - Афганістан...», II місце в обласному етапі конкурсу «Грайлива веселка» в номінації «Художнє читання», II місце з стрільби в районному етапі гри «Зірниця»; також вихованці НВК були включені в проектну діяльність: учні НВК створили проект «Галерея кімнатних рослин», «Мій ідеал громадянина-патріота».

Проводилась робота над поповненням методичного кабінету.

Аналіз стану методичної, навчально-виховної роботи за 2012-2013 навчальний рік дає підстави вважати, що науково-методична проблема НВК педагогічним колективом реалізується.

В 2013-2014 навчальному році педагогічний колектив НВК продовжував працювати над науково-методичною проблемою «Формування компетенцій життєвого самовизначення особистості через впровадження інноваційних технологій в навчальній та виховній роботі». Навчально-методичну роботу слід направити на реалізацію таких завдань:

1. Продовження роботи над реалізацією науково-методичної проблеми.

«Маленькі українці подорожують країнами Євросоюзу», Белінська М.М. - «Моя школа» ( англійська мова).

Вчителі початкових класів Безугла В.О. та трудового навчання Шевченко Г.В. були учасниками районного етапу конкурсу «Вчитель року» та посіли такі місця: Безугла В.О. - II місце, Шевченко Г.В. - І місце. Вчитель Шевченко Г.В. була учасницею обласного етапу, де посіла ІІ місце.

Педагогічні працівники закладу брали участь в інтернет - конференціях та семінарах : вчителька хімії та біології Рудянчук Р.В. представила роботи «Розвиток пізнавальних інтересів учнів при викладанні хімії», «Контроль знань, умінь і навичок учнів з хімії», вчителі математики Литвиненко Н.О, Литвиненко В.І. представили роботу «Досвід використання інноваційних педагогічних технологій навчання математиці в практиці», вчителі початкових класів Безугла В.О та Потапова A.M. представили роботу «Підвищення якості знань учнів шляхом використання на уроках «Я у світі» інноваційних форм, методів і прийомів навчання», вчителька української мови та літератури Древаль Н.В. представила роботу «Управління стресом», вчителька художньої культури Шевченко Г.В. представила роботу «Використання ІКТ у роботі фахівців художньо-естетичних дисциплін щодо розробки, створення та видання матеріалів для викладання музичного мистецтва та інтегрованих курсів» та як бібліотекар роботу «Сучасні підходи до розвитку читацьких інтересів школярів», вчителі початкових класів Савчук Т.Н. та Панасенко Л.І. представили роботу «Використання проектної діяльності на уроках природознавства», Панасенко Л.І. взяла участь в онлайн-конференції «Аналіз викладання курсу «Сходинки до інформатики» в 2 класі».

Вчителі початкових класів Савчук Т.Н. та Панасенко Л.І. взяли участь в майстер-класі на Дні початкової освіти в м. Києві на тему: «Інтегровані уроки в початковій школі», який проходив у листопаді 2013 року.

Вчителька трудового навчання Шевченко Г.В. друкувалась в журналі «Трудове навчання в школі», в рубриці «Цікава ідея» розмістила статтю «Виготовлення композиції «Колобок» з макаронних виробів», журнал № 10, травень 2014 року.

У 2013 - 2014 навчальному році:

Учні НВК брали участь в II етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсі ім.. Т.Шевченка, конкурсі ім. П. Яцика. За результатами участі показали такі результати:

 1. історія: Пашаєв В. (9 клас)- 4 місце, Потапова Д. (10 клас) - 2 місце;
 2. трудове навчання: Панасенко О. (8 клас)- 1 місце, Колюка К. (10 клас)- 1 місце, Шевченко Д.(8 клас) - 1 місце;
 3. математика: Панасенко 0.(8 клас)-1 місце, Ніковська Д. (6 клас) -2 місце;
 4. фізика: Мусійчук А.(7 клас) - 5 місце;
 5. біологія: Бондар В.(9 клас)-17 місце;
 6. фізична культура: Потапов Р.(11 клас) - 3-5 місце;
 7. хімія: Мусійчук А. (7 клас)- 8 місце;
 8. географія: Гуназа Б.(7 клас) -21 місце;
 9. англійська мова: Потапова Д. (10 клас) - 6 місце; Панасенко О.(8клас)-8 місце;
 10. німецька мова: Шевченко Д. (8 клас) - 1 місце;
 11. українська мова та література: Гуназа Б.(7 клас) - 6 місце, Федоренко Ю.(11 клас)-15 місце;
 12. конкурс ім. П. Яцика: Гродська Б.(4 клас)-2місце;
 13. конкурс ім. Шевченка: Ніковська Д.(6 клас)- 11 місце, Федоренко Ю.(11 клас) - 5 місце, Толкус Ю. (10 клас)- 3 місце, Литовченко І.(6 клас) - 14 місце.

У 2014 - 2015 навчальному році:

 1. історія: Потапова Д. (11 клас) - ІІІ місце
 2. англійська мова: Потапова Д. (11 клас) - ІV місце
 3. Фізика: Кононенко К. (7 клас) - IV місце

У 2015-2016 навчальному році:

Олімпіади (районний етап):

Історія – Ніковська Діана (8 кл.) – І місце, Гуназа Богдан ( 9 кл.) – ІІІ місце;

Біологія – Стріленко Вікторія (8 кл.) – ІІІ місце;

Трудове навчання – Кононенко Катерина (8 кл.);

Інтернет-олімпіада з математики «Олімпіс» - Дипломи І ступеня: Бурмеляк Павло (7 кл.), Гродська Богдана (6 кл.), Панасенко Ірина (2 кл.)

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика– Борисенко Вікторія (3 кл.) – 2 місце.

Конкурси

Міжнародні:

ІІІ місце в регіональному турі Міжнародного молодіжного конкурсу епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-ти річному» Ніковська Діана

(8 кл.);

Всеукраїнські:

І місце у Всеукраїнському конкурсі «Мій голос я віддаю на захист природи» в номінації «Екологічні загадки» - Толкус Ірина (4 кл.), Пономаренко Вікторія (4 кл.);

ІІІ місце у фінальному етапі XI Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» за роботу «Дослідження дії рослин – репелентів як біологічних захисників капусти від шкідників» - Мусійчук Діана (5 кл.) – грамота МОН України;

І місце у Всеукраїнській трудовій акції «Дослідницький марафон» - учнівський колектив 8 класу;

Обласні:

І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Збережемо первоцвіти» в номінації «Первоцвіт» - Мусійчук Діана (5 кл.), Мусійчук Анастасія (9 кл.), Кононенко Катерина (8 кл.), Кононенко Максим (6 кл.), Проценко Ірина (6 кл.), Гродська Богдана (6 кл.), Панасенко Ірина (2 кл.);

І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» - Мусійчук Діана (5 кл.);

І місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Турбота молоді тобі, Україно» в номінації «Дослідницький марафон» - учнівський колектив 8 класу;

І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста» в номінації «Відеофільм»;

Районні:

І місце в зональному та ІІІ місце в районному етапі змагань ДЮП;

І місце в районному конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей» - Мусійчук Анастасія (9 кл.);

І місце в конкурсі звітів «Добре діло» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

І місце з міні-футболу на приз воїна-інтернаціоналіста О. Татаровського;

ІІ місце у виставці декоративно-прикладного мистецтва в рамках районного свята «Таланти скликають друзів» - Кононенко Катерина (8 кл.);

ІІІ місце в обласній виставці «Освіта Черкащини» - методичний посібник «Літературний калейдоскоп» - вчителі початкових класів Безугла Валентина Олександрівна, Савчук Тамара Никонорівна;

І місце у Всеукраїнському конкурсі освітніх технологій у початковій школі в номінації «Інтегрована освіта» - вчитель початкових класів Безугла Валентина Олескандрівна;

підписано угоду про співпрацю між та школою-гімназією міста Прешова Республіка Словаччина;

укладено угоду про співпрацю між Черкаським національним університетом імені Б. Хмельницького з такими підрозділами університету: Інститутом історії, кафедрою української літератури і компаравістики, Полонійним центром та Навчально-науковим інститутом педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва та Веселохутірським НВК імені В. Лук’янця;

взяли участь у Всеукраїнськом засіданні круглого столу на тему: «Створення Євроатлантичних клубів у загальноосвітніх школах: практичний вимір євроатлантичної інтеграції України», презентували роботу навчального закладу;

семінар для вчителів суспільних дисциплін району на тему: «Україна на шляху до євроатлантичної інтеграції» за участю академіка академії історичних наук України, професора Черкаського НУ ім. Б. Хмельницького Чабана А.Ю.;

участь у науковій конференції у формі EdCamp, презентували роботу навчального закладу (м. Городище);

вчитель української мови та літератури Н.В. Древаль брала участь у Всеукраїнській науковій конференції «Творчість М. Старицького і тенденції розвитку українського письменства другої половини ХІХ – початку ХХ ст.», у Міжнародній конференції, присвяченій творчості Т. Шевченка, які організовувала і проводила кафедра української літератури та компаравістики університету. Методичні розробки Надії Василівни були надруковані у «Віснику Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького» та у збірнику наукових праць «Літературознавство. Фольклористика. Культурологія»;

учень 11 класу Чемерис Володимир отримав сертифікат та книгу В. Мельниченка «Шевченкіана Черкащини», за перемогу у вікторині присвяченій 95-річчю Черкаського НУ;

участь у засіданні Всеукраїнського щорічного проекту «Педагоги – новатори в Україні» - директор НВК Домаш Л.Д.

У 2016-2017 навчальному році:

В 2016-2017 н.р. педагоги НВК взяли участь в обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини». Було представлено два методичних посібники: учитель математики Панасенко Л.І. розробила методичний посібник «Формування математичної компетентності у позакласній роботі», учителі суспільних дисциплін Домаш Л.Д. та Гуназа О.М. розробили методичний посібник «Організація роботи шкільного євро- клубу та його роль у вихованні і соціалізації особистості школяра», який визнано переможцем обласної виставки ППД, вчителі початкових класів Безугла В.О. та Лопаткіна І.М. взяли участь в інтернет-семінарі «Інтеграція навчання предметів у початковій школі як ефективна форма навчання молодших школярів», нагороджені сертифікатами, учитель трудового навчання Шевченко Г.В. взяла участь в інтернет-семінарі «Методичні засади реалізації завдань трудового навчання згідно з новим Державним стандартом», нагороджена сертифікатом, учитель фізики Черненко А.Л. одержав сертифікат учасника Міждисциплінарного методичного семінару «Нова школа: фізика та математика», який проходив на базі навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем Черкаського НУ ім. Б.Хмельницького, Черненко А.Л. взяв участь у віртуальному майстер-класі у рамках роботи віртуальної школи професійного становлення молодого педагога, за що отримав сертифікат учасника; учениця 4 класу Борисенко В. ( учитель Савчук Т.Н.) посіла І місце в районному етапі конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, ІІ місце в обласному етапі, взяла участь у Всеукраїнському етапі цього конкурсу, учениця 9 класу Кононенко К. ( учитель Шевченко Г.В.) посіла І місце в районній олімпіаді з трудового навчання, учень 10 класу Гуназа Б. ( учитель Гуназа О.М.) посів ІІІ місце в районній олімпіаді з історії, у вересні 2016 року заклад приймав участь у Всеукраїнській науково - практичній конференції з питань дошкілля «Сучасне дошкілля у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», де була презентована робота навчального закладу та продемонстрований відеоролик «Один день маленького європейця», у квітні 2017 року в структурному підрозділі НВК «Дошкільний навчальний заклад» відкрито інклюзивну групу, у лютому 2017 року директор НВК Л.Д. Домаш взяла участь у Всеукраїнських педагогічних читаннях, присвячених 80-річчю з дня народження О. Захаренка, учениця 6 класу Мусійчук Д. (керівник Шевченко Г.В.) посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», учениця 9 класу Кононенко К.(вчитель Шевченко Г.В.) посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Первоцвіт», учениця 10 класу Мусійчук А. посіла І місце в районному конкурсі малюнків, присвяченому подіям на Майдані «Герої небесної сотні» за малюнок «Відроджені з полум’я», команда ДЮП «Гарячі серця» посіла І місце в районному та ІІ місце в обласному етапі фестивалю ДЮП , заклад отримав подяку від колективу 2-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону 24-ої залізної бригади за активну участь у волонтерській діяльності, учнями НВК створено проект «Воїни духу», в рамках якого зібрано матеріали про учасників АТО – випускників навчального закладу, 5 педагогічних працівників занесені до картотеки перспективного педагогічного досвіду Черкаського ОІПОПП.

Конкурс "Вчитель року"

 1. 2010 р. - Савчук Т.Н. - І місце;
 2. 2012 р. - Литвиненко В.І. - ІІ місце;
 3. 2013 р. - Ніковська Н.І. - ІІ місце;
 4. 2014р. - Шевченко Г.В. - І місце, ІІ місце - обласний етап;
 5. 2014р. - Безугла В.О. - ІІ місце;
 6. 2015р. - Гуназа О.М. - І місце, VI місце - обласний етап.
Кiлькiсть переглядiв: 435