• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад


Веселохутірський НВК проводить освітню діяльність українською мовою.

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти

/Files/images/ditsadok/1 001.jpg

Навчально-виховний комплекс складається з двох підрозділів: шкільного і дошкільного.

Дошкільний навчальний заклад відвідують діти від одного до шести років, всього 18 дітей.

Проблема над якою працює дошкільний навчальний заклад: "Підвищення ефективності та якості занять, як основної форми організації навчально-виховного процесу, шляхом впровадження ІКТ та нових технологій навчання і виховання".

ДНЗ працює за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Світ дитинства". В ДНЗ відкрита інклюзивна група з 3 квітня 2017 року.

Шкільний підрозділ складаається з одинадцяти класів. В школі навчається 75 дітей. З них за індивідуальною формою навчання через медичні показання -1 дитина; учні 5 та 3 класів навчаються за індивідуальною формою через низьку наповнюваність класів.

Навчальний заклад працює над реалізацією такої науково-методичної проблеми "Особливості упровадження інноватики в сільській малокомплектній школі в умовах НВК"

Керівництво закладу освіти здійснює директор НВК.

Спираючись на колегіальний орган - педагогічну раду до складу якої входять всі педагогічні працівники та медична сестра. В школі створений і діє орган самоврядування здобувачів освіти - дитяча самодіяльна організація "Веселка". В закладі функціонує рада школи. Створена і діє рада матерів.

Вищим колегіальним органом громадського самоврядування є конференція колективу закладу освіти.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти складається з 12 кабінетів в тому числі компютерного, бібліотеки, спортивної кімнати. До послуг школярів 22 компютери, 3 мультимедійні комплекси, інтерактивна дошка, 2 музейні кімнати, євроцентр.

У закладі створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами: вхід до школи обладнано пантусом, функціонують внутрішні туалети, працюють 2 бойлери, які подають гарячу воду. Школа забезпечена власним водопостачанням з артезіанської свердловини. Біохімічний та бактеріологічний аналізи води відповідають нормам.

У навчальному закладі обладнано кабінет медичної сестри, який забезпечений необхідним медичним обладнанням.

До послуг школярів шкільна їдальня в якій всі учні мають можливість харчуватися безкоштовно: учні 1-4 класів за кошти районного бюджету; учні 5-11 класів за кошти благодійників - ПСП "Веселий Хутір".

Навчальний заклад розташований в центрі села в межах пішохідної дохідності учнів, тому діти до школи не підвозяться. Додаткових платних освітніх послуг заклад не надає.

Кiлькiсть переглядiв: 288