• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад


Веселохутірський НВК проводить освітню діяльність українською мовою.

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти

/Files/images/ditsadok/1 001.jpg

/Files/images/111-1.png

/Files/images/111-2.png

Веселохутірська середня школа була відкрита 1 вересня 1956 року. З 1956 року по 1986 рік навчальний заклад функціонував як школа-інтернат для дітей,які підвозились до школи з 8 наближених населених пунктів. З 1 вересня 1986 року по 3 лютого 2003 року у Веселохутірській середній школі навчалися діти лише жителів с. Веселий Хутір. У лютому 2003 року навчальний заклад було реорганізовано в навчально-виховний комплекс, який функціонує і донині.

Навчально-виховний комплекс складається з двох підрозділів: шкільного і дошкільного.

Заклад дошкільної освіти відвідують діти від двох до шести років, всього 21 дитина. З 03 квітня 2017 року при ЗДО відкрита інклюзивна група в якій виховується дитина з особливими освітніми потребами. ДНЗ працює за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Світ дитинства".

Шкільний підрозділ складаається з одинадцяти класів. В школі навчається 54 дітей. Учні 1, 4, 5, 7, 9 класів навчаються за індивідуальною формою через низьку наповнюваність класів.

Навчальний заклад працює над реалізацією такої науково-методичної проблеми "Соціалізація особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища в умовах компетентнісного підходу. Виховання у школярів загальнолюдських цінностей, високої патріотичної свідомості, національної гідності".

Керівництво закладу освіти здійснює директор НВК.

Спираючись на колегіальний орган - педагогічну раду до складу якої входять всі педагогічні працівники, медична сестра та голова учнівської самодіяльної організації. В ЗЗСО створений і діє орган самоврядування здобувачів освіти - дитяча самодіяльна організація "Веселка". В закладі функціонує рада ЗЗСО. Створена і діє рада матерів.

Вищим колегіальним органом громадського самоврядування є конференція колективу закладу освіти.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти складається з 12 кабінетів в тому числі компютерного, бібліотеки, спортивної кімнати. До послуг школярів 15 компютерів, 3 мультимедійні комплекси, інтерактивна дошка, 2 музейні кімнати, євроцентр.

У закладі створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами: вхід до школи обладнано пантусом, функціонують внутрішні туалети, працюють 2 бойлери, які подають гарячу воду. Школа забезпечена власним водопостачанням з артезіанської свердловини. Біохімічний та бактеріологічний аналізи води відповідають нормам.

У навчальному закладі обладнано кабінет медичної сестри, який забезпечений необхідним медичним обладнанням.

До послуг школярів шкільна їдальня в якій всі учні мають можливість харчуватися безкоштовно: учні 1-4 класів за кошти районного бюджету; учні 5-11 класів та школярі, які відвідують ГПД (16 осіб) за кошти благодійників - ПСП "Веселий Хутір" .

Навчальний заклад розташований в центрі села в межах пішохідної дохідності учнів, тому діти до ЗЗСО не підвозяться. Додаткових платних освітніх послуг заклад не надає.

Рішенням Чорнобаївської селищної ради від 28.01. 2021 р. №4-20/VIII, Веселохутірський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів імені Володимира Лук’янця» Чорнобаївської селищної ради Черкаської області перейменовано у Веселохутірський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів імені Володимира Лук’янця» Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

Кiлькiсть переглядiв: 605